LG 75QNED91T3A
LG 75QNED91T3A
LG 75QNED91T3A0% liising 166.67Eur kuni 6 kuud |
|
999.99 €
|
B магазин rde.ee |
Televiisor LG 75QNED91T3A, 75 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2359 € |
|
1282.46 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor LG 75QNED91T3A, 75 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2359 € |
|
1282.46 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-25 08:38
! Сообщить об ошибке| Марка | LG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Võimsus | 207 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 3.09 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | 2.2 ch |
| Heli võimsus | 40 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 33.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75QNED91T3A |
| Seeria | - |
| Laius | 1677 |
| Kaal | 41.5 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 104 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 96.5 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 37 |
| Kõrgus alusega | 104.2 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/T/C/S2/S |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | α8 AI Processor 4K |
| Показать больше | |

















