LG 75QNED87T3B
LG 75QNED87T3B
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-07-21 15:09
! Сообщить об ошибке| Марка | LG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K QNED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 3.8 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 33 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | - |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75QNED87T3B |
| Laius | 167.7 |
| Kaal | 33.3 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | D |
| Kõrgus | 96.5 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 37 |
| Kõrgus alusega | 104.2 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Показать больше | |





























