LG 55UR762H3ZC
LG 55UR762H3ZC
LG 55UR762H - 139 cm (55") Diagonalklasse UR762H Series LCD-TV with LED-Hintergr.. |
|
1022.40 €
|
B магазин galador.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 09:29
! Сообщить об ошибке| Марка | LG |
| Категория | Мониторы |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Võimsus | 160 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.75 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 18800 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 14 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55UR762H9ZC |
| Seeria | US762H |
| Laius | 123.5 |
| Päritoluriik | Lõuna-Korea |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | 2 x RF |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 102 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.81 |
| Pakendi laius | 0.16 |
| Pakendi pikkus | 1.36 |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 71.5 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10 Pro, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |



























