LG 55UN640S0LD
LG 55UN640S0LD
Televiisor LG 55UN640S0LD, 55 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 669 € |
|
597.10 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor LG 55UN640S0LD, 55 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 669 € |
|
597.10 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
LG 55UN640S0LD0% liising 99.52Eur kuni 6 kuud |
|
597.10 €
|
B магазин rde.ee |
LG 55UN640S0LDHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 719.0 € |
|
597.10 €*
|
B магазин kaup24.ee |
LG LCD kuvar 55"/55UN640S0LD, 4K Ultra HD, 400 cd/m², 3 HDMI, 1 USB, Wi-Fi, Blue.. |
|
642.90 €
|
B магазин inserv.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 15:28
! Сообщить об ошибке| Марка | LG |
| Категория | Мониторы |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.75 |
| Pinge | 100 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 14 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 50 |
| VESA standard | 300 x 300 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55UN640S0LD |
| Seeria | Signage |
| Laius | 123.5 |
| Kaal | 14.2 |
| Päritoluriik | Lõuna-Korea |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | 2 x RF |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 79 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 71.5 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 23.2 |
| Kõrgus alusega | 77.2 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10 Pro, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |
















































