LG 50QNED773RB
LG 50QNED773RB
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-20 09:40
! Сообщить об ошибке| Марка | LG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | QNED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K QNED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 4.92 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 14 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 50 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 50QNED773RB |
| Laius | 112 |
| Kaal | 14.4 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | Digitaalne optiline audio väljund |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 65.3 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 25.7 |
| Kõrgus alusega | 71.8 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | α5 AI Processor 4K Gen6 |
| Показать больше | |



















