Jalgrattarehv Schwalbe Marathon Plus 28, HS 348, 40-622, must
Jalgrattarehv Schwalbe Marathon Plus 28, HS 348, 40-622, must
Väliskumm 28" Schwalbe Marathon Plus HS 348, Perf Wired 40-622 / 28x1.50 Black-R.. |
|
29.99 €
|
B магазин bikko.ee |
Jalgratta rehv Schwalbe Marathon Plus HS 348 11100770, kumm, must, 28", 1.5"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 59.9 € |
|
38.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Jalgratta rehv Schwalbe Marathon Plus HS 348 11100770, kumm, must, 28", 1.5"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 59.9 € |
|
38.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Padanga Schwalbe Marathon PlusHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 49.0 € |
|
38.90 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-06 12:09
! Сообщить об ошибке| Марка | SCHWALBE |
| Категория | Велосипедные шины 28 |
| Toote tüüp | Jalgratta rehvid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Rõhk: 3,5-6,0 baari (50-85 psi); Maksimaalne koormus: 100 kg |
| Materjal | Kumm |
| Kaubamärk | Schwalbe |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Mudel | Marathon Plus HS 348 |
| Kollektsioon | - |
| Kaal | 0.960 |
| Ratta suurus | 28" |
| Rehvi laius | 1.5" |
| Komplekti osade arv | 1 |
| Показать больше | |





















