Jalgrattarehv Schwalbe Black Jack 26 x 2.25, HS 407, 57-559, must
Jalgrattarehv Schwalbe Black Jack 26 x 2.25, HS 407, 57-559, must
Rehv jalgrattale R Black Jack s/s 57-559Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
13.34 €
|
B магазин bigbox.ee |
Väliskumm 26" Schwalbe Black Jack HS 407, Active Wired 57-559 / 26x2.25 Black |
|
18.90 €
|
B магазин bikko.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-06 01:27
! Сообщить об ошибке| Марка | SCHWALBE |
| Категория | Велосипедные покрышки 26 |
| Toote tüüp | Jalgratta rehvid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Rõhk: 2,0-4,0 baari (30-55 psi); Maksimaalne koormus: 110 kg |
| Materjal | Kumm |
| Kaubamärk | Schwalbe |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Mudel | Black Jack HS 407 |
| Kollektsioon | - |
| Kaal | 0.820 |
| Ratta suurus | 26" |
| Rehvi laius | 2.25" |
| Komplekti osade arv | 1 |
| Показать больше | |





















