Jalgrattarehv Ortem Toro 28 x 1.75, 47-622, must
Jalgrattarehv Ortem Toro 28 x 1.75, 47-622, must
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-12-24 08:43
! Сообщить об ошибке| Марка | ORTEM |
| Категория | Велосипедные шины 28 |
| Toote tüüp | Jalgratta rehvid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | 1 mm lisatorkekaitse |
| Materjal | Kumm |
| Kaubamärk | Ortem |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Mudel | Toro Guard |
| Kollektsioon | - |
| Ratta suurus | 28" |
| Rehvi laius | 1.75" |
| Komplekti osade arv | 1 |
| Показать больше | |


















