Intel Core i7 9700
Intel Core i7 9700
Procesor Intel Core i7-9700, 3 GHz, 12 MB, OEM (CM8068403874521) | CM80684038745.. |
|
382.20 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 09:03
! Сообщить об ошибке| Марка | INTEL |
| Категория | Процессоры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere mudel | HP ProDesk 600 G5 |
| Kere suurus | SFF |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.70 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 180 |
| Juhtmeta | - |
| Kaubamärk | HP |
| HDD-ketta kiirus | 7200 |
| Toote kaal koos pakendiga | 7708 |
| Värv | Must |
| Mudel | RM37296 |
| Pikkus | 29.7 |
| Seeria | - |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 630 |
| Laius | 9.5 |
| Kaal | 7.08 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Pakendi kõrgus | 0.14 |
| Pakendi laius | 0.365 |
| Pakendi pikkus | 0.41 |
| Taastatud | + |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 26.9 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel Core i7-9700 |
| Protsessori sagedus | 3.00 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 128 GB |
| Kandja tüüp | SSD+HDD |
| Kõvaketta mahutavus | 2 TB |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | HD Audio |
| Võrgukaart | Gigabit Ethernet. 10/100/1000 Mbit/s |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Liidesed | Audio in/Audio out |
| Показать больше | |























