Hisense 65E77NQ
Hisense 65E77NQ
Televiisor Hisense E7NQ 65E77NQ, 65 ", 4K QLEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 659 € |
|
619.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Hisense E7NQ 65E77NQ, 65 ", 4K QLEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 659 € |
|
619.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Hisense 65E77NQ (164 cm (65 Zoll), schwarz, UltraHD/4K, Triple Tuner, PVR) |
|
636.20 €
|
B магазин smartech.ee |
Hisense 65E77NQ (164 cm (65 Zoll), Black, UltraHD/4K, Triple Tuner, PVR) | 65E77.. |
|
677.59 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-31 16:51
! Сообщить об ошибке| Марка | HISENSE |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Hisense |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | DTS:X |
| Heli võimsus | 14 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 15 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 65E77NQ |
| Seeria | E7NQ |
| Laius | 145.3 |
| Kaal | 15.2 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 84 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 30 |
| Kõrgus alusega | 89.7 |
| Pildi täiustussüsteemid | Dolby Vision, HDR10+ decoding, HDR10, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/T/C/S2/S |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Показать больше | |


























