Hikvision DS-2CD1147G2H-LIU 2.8mm
Hikvision DS-2CD1147G2H-LIU 2.8mm
IP-videovalvekaamera Hikvision vandalikindel IP DS-2CD1147G2H-LIU(2.8MM) PL Smar.. |
|
219.41 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 08:59
! Сообщить об ошибке| Марка | HIKVISION |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/3" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2560x1440@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD1147G2H-LIU |
| Paigaldus | Lakke |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Anduri tüüp | 1/3" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Показать больше | |



























