HDMI pikendus Extra Digital, 1080p, 200 m, hall
HDMI pikendus Extra Digital, 1080p, 200 m, hall
Pikendusjuhe Extra Digital HDMI Cat5e/Cat6 Extender 1080p@200m HDMI in/HDMI out/..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 126.9 € |
|
114.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Pikendusjuhe Extra Digital HDMI Cat5e/Cat6 Extender 1080p@200m HDMI in/HDMI out/..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 126.9 € |
|
114.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 18:36
! Сообщить об ошибке| Марка | EXTRA DIGITAL |
| Категория | Кабели HDMI |
| Toote tüüp | Pikendus |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | See HDMI-videolaiend võimaldab teil ühe CAT5e või CAT6 1080p kaabli abil pikendada ekraani kuni 200 meetri kaugusele lähteseadmest |
| Esimene kaabliühendus | HDMI in/HDMI out/3.5mm/USB/RJ-45 female |
| Teine kaabliühendus | HDMI out/3.5mm/2 x USB/RJ-45 female |
| Kaubamärk | Extra Digital |
| Värv | Hall |
| Mudel | HDMI Cat5e/Cat6 Extender 1080p@200m |




















