eStar Urban 1020L
eStar Urban 1020L
eSTAR Urban 1020L 10.1" 4GB 64GB LTE Black0% liising 21.77Eur kuni 6 kuud |
|
130.60 €
|
B магазин rde.ee |
Tahvelarvuti eSTAR URBAN 1020L 10,1" Wi-Fi + LTE 4 GB / 64 GB mustTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
130.60 €
|
B магазин bigbox.ee |
Tahvelarvuti eStar eStar Urban 1020L, 10.1", 4GB/64GB, 4G, mustHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 152.9 € |
|
137.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Tahvelarvuti eStar eStar Urban 1020L, 10.1", 4GB/64GB, 4G, mustHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 152.9 € |
|
137.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
eStar Urban 1020L 10.1" 4/64GB LTEHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 163.0 € |
|
137.90 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-23 23:59
! Сообщить об ошибке| Марка | ESTAR |
| Категория | Планшеты |
| Toote tüüp | Tahvelarvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 64 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 128 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.11ac |
| Sisaldab klaviatuuri | - |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesa tüüp | Ei |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Sisseehitatud audiokõlarid | + |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Täiendav info | Mugav disain |
| Kaubamärk | Estar |
| Värv | Must |
| Mudel | eStar Urban 1020L |
| Erikaitse | Puudub |
| Pikkus | 24 |
| Eesmine kaamera | 2 MP |
| Tagumine kaamera | 5 MP |
| Laius | 16 |
| Kaal | 480 |
| Traadita ühendus (WiFi) | + |
| Kõrgus | 0.9 |
| Ekraani diagonaal | 10.1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 10 |
| Protsessori tüüp | Mediatek |
| Protsessori mudel | MediaTek MTK8768, 1.2 GHz |
| Protsessori sagedus | 2.3 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | PowerVR GE8320 |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Показать больше | |































