Esperanza EKH010W
Esperanza EKH010W
Lauapliit elektriline Esperanza EKH010W, 2000 W, valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 28.19 € |
|
17.79 €*
|
B магазин 1a.ee |
Lauapliit elektriline Esperanza EKH010W, 2000 W, valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 28.19 € |
|
17.79 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Esperanza EKH010WHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 23.99 € |
|
17.79 €*
|
B магазин kaup24.ee |
ESP Guitar Company Esperanza COTOPAXI White Countertop Sealed plate 2 zone(s) |
|
19.70 €
|
B магазин galador.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:46
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Плиты |
| Toote tüüp | Lauapliit |
| Garantii | 24 |
| Võimsus | 2000 |
| Kaubamärk | Esperanza |
| Sügavus | 23.5 |
| Ekraan | - |
| Värv | Valge |
| Mudel | EKH010W |
| Kollektsioon | Cotopaxi |
| Laius | 43 |
| Ülekuumenemiskaitse | + |
| Taimer | - |
| Juhtimine | Mehaaniline |
| Kõrgus | 7 |
| Soojusplaadi tüüp | Elektriline |
| Keedualade arv | 2 |
| Keeduala läbimõõt | 2x155mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 2x1000W |
| Pliidi kaas | Ei ole |
| Показать больше | |





























