Emaplaat Asus Pro WS W790E-SAGE SE
Emaplaat Asus Pro WS W790E-SAGE SE
ASUS Pro WS W790E-SAGE SE, Intel W790 Mainboard, Sockel LGA 4677, DDR5 |
|
1240.91 €
|
B магазин galador.ee |
Emaplaat Asus Pro WS W790E-SAGE SEHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1492.09 € |
|
1289.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Emaplaat Asus Pro WS W790E-SAGE SEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1309 € |
|
1289.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Emaplaat Asus Pro WS W790E-SAGE SEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1309 € |
|
1289.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-26 12:21
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Материнские платы |
| Toote tüüp | Emaplaadid |
| nVidia SLI | - |
| USB 2.0 liideste arv | 4 |
| Kiibistik (chipset) | Intel® W790 |
| Protsessori pesade arv | 1 |
| USB 3.x liideste arv | 6 |
| HDMI-pistikupesade arv | 0 |
| Garantii | 24 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 8 |
| Plaadi suurus | EEB |
| Operatiivmälu taktikaline sagedus | 6800 MHz (O.C.) |
| PCI Express 16X konnektorid | 11 |
| SATA 3 pesad | 8 |
| M.2 konnektorite kogus | 3 |
| D-Sub konnektorid | 1 |
| DVI konnektorid | 0 |
| DisplayPort konnektorid | 0 |
| PS/2 ühendus | 0 |
| Kaubamärk | Asus |
| Mudel | Pro WS W790E-SAGE SE |
| Pikkus | 305 |
| Laius | 330 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 2048 GB |
| Helikaardi mudel | Realtek S1220A |
| Protsessori pesa tüüp | LGA 4677 |
| Võrgukaart | 1 x Intel® dual 10Gb Ethernet 1 x Realtek 1Gb Ethernet |
| Показать больше | |



























