Emaplaat Asus Pro WS W790-ACE
Emaplaat Asus Pro WS W790-ACE
Emaplaat Asus Pro WS W790-ACEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 899 € |
|
849.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Emaplaat Asus Pro WS W790-ACEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 899 € |
|
849.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Emaplaat Asus Pro WS W790-AceHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1109.59 € |
|
875.84 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-25 08:41
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Материнские платы |
| Toote tüüp | Emaplaadid |
| nVidia SLI | - |
| USB 2.0 liideste arv | 10 |
| Kiibistik (chipset) | Intel® W790 |
| Protsessori pesade arv | 1 |
| USB 3.x liideste arv | 5 |
| HDMI-pistikupesade arv | 0 |
| Garantii | 24 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 8 |
| Plaadi suurus | CEB |
| Operatiivmälu taktikaline sagedus | 6800 MHz (O.C.) |
| PCI Express 16X konnektorid | 5 |
| SATA 3 pesad | 4 |
| M.2 konnektorite kogus | 2 |
| D-Sub konnektorid | 0 |
| DVI konnektorid | 0 |
| DisplayPort konnektorid | 0 |
| PS/2 ühendus | 0 |
| Kaubamärk | Asus |
| Mudel | Pro WS W790-ACE |
| Pikkus | 305 |
| Laius | 266.7 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 2048 GB |
| Helikaardi mudel | Realtek S1220A |
| Protsessori pesa tüüp | LGA 4677 |
| Võrgukaart | 1 x Marvell® AQtion 10Gb Ethernet 1 x Intel® 2.5Gb Ethernet |
| Показать больше | |
























