Elutoa mööblikomplekt Kalune Design FR19-AW, pruun/valge
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design FR19-AW, pruun/valge
Elutoa mööblikomplekt, FR19, Atlandi mänd Valge, 100% MELAMIINIGA KAATUD PUITLAA..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
684.01 €
|
B магазин bigbox.ee |
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design FR19-AW, sise, pruun v./valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 939 € |
|
809.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design FR19-AW, sise, pruun v./valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 939 € |
|
809.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-15 13:28
! Сообщить об ошибке| Марка | KALUNE DESIGN |
| Категория | Комплекты для гостиной |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Melamiin |
| Kaubamärk | Kalune Design |
| Värv | Pruun |
| Mudel | FR19-AW |
| Uste arv | 11 |
| Mööblikomplektis | Kohvilaud |
| Kollektsioon | – |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Riiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 77.5 x 168.3 x 26.8 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 44.6 x 44.5 cm |
| Diivanilaua mõõtmed (L x K x S) cm: | 90 x 28.6 x 60 cm |
| Konsooli mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 75 x 44.5 cm |
| Mööbliplaadi paksus cm: | 1.8 |
| Valgustusega | - |
| Показать больше | |
















