Electrolux LKR540266W
Electrolux LKR540266W
Elektripliit koos elektriahjuga Electrolux LKR540266WTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
327.18 €
|
B магазин bigbox.ee |
Electrolux LKR540266W0% liising 56.1Eur kuni 6 kuud |
|
336.57 €
|
B магазин rde.ee |
Elektripliit elektriahjuga Electrolux 500 seeria „SurroundCook“ LKR540266WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 449 € |
|
387.62 €*
|
B магазин 1a.ee |
Elektripliit elektriahjuga Electrolux 500 seeria „SurroundCook“ LKR540266WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 449 € |
|
387.62 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Electrolux 500 SurroundCook, 57 L, 50 cm, valge - Keraamiline pliit (LKR540266W) |
|
399.99 €
|
B магазин areaal.ee |
Klaaskeraamiline elektripliit pöördõhuga ahjuga ELECTROLUX LKR540266W, 50 cm, 57.. |
|
422.00 €
|
B магазин ruumistruumi.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 14:04
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Плиты |
| Toote tüüp | Elektripliidid |
| Ahju võimsus | 2035 |
| Nõude sektsioon | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Elektriline keraamiline pliidiplaat on kiire ja kergemini puhastatav alternatiiv gaasipliidile. Keraamilised keedualad kuumenevad kiiresti ja täpselt. Ahi on kaetud tugeva, vastupidava ja kergesti puhastatava emailikihiga. Teie toidud ei kõrbe kunagi ära, sest pliidi ahjul on elektrooniline taimer, mis määratud aja möödudes kuumutamise välja lülitab. Te saate klaasist ukse ja selle klaasid täielikult eemaldada, mistõttu on nende puhastamine imelihtne. |
| Võimsus | 7945.5 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 60 |
| Ekraan | + |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | LKR540266W |
| Kollektsioon | „SurroundCook“ |
| Teleskoopsiinid | Ei |
| Laius | 50 |
| Kaal | 41 |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Energiaklasside astmestik | A+++ - D |
| Seeria | 500 seeria |
| Värvi nimi | Valge |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ahju tüüp | Elektriline |
| Ahju maht | 57 |
| Ahju ukseklaaside arv | 2 |
| Ahju maksimaalne temperatuur | 250 |
| Ahju funktsioonide arv | 6 |
| Ahjufunktsioon | Alumine kuumutus, Konvektsioonküpsetamine, Sulatamine, Grill, Niiske küpsetamine, Kuumaõhuvool |
| Termostaat | + |
| Puhastustüüp | Kergesti puhastatav emailkate |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Elektrooniline |
| Küpsetamisaluste arv | 2 |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Restide arv | 1 |
| Ühenduskaabel | - |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 85.8 |
| Soojusplaadi tüüp | Elektriline |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 180/120mm, 140mm, 180mm, 140mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 1700W/700W, 1200W, 1800W, 1200W |
| Soojusplaadi pind | Klaaskeraamika |
| Pliidi kaas | Kaaneta |
| Grill | + |
| Valgustusega | + |
| Показать больше | |





































