Electrolux KGG6407K
Electrolux KGG6407K
Electrolux KGG6407K, laius 59 cm, must - Integreeritav gaasipliidiplaat |
|
170.00 €
|
B магазин areaal.ee |
Gaasipliidiplaat Electrolux 600 serija „Gas on Glass“ KGG6407KHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 231.75 € |
|
175.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Gaasipliidiplaat Electrolux 600 serija „Gas on Glass“ KGG6407KHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 305 € |
|
175.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Gaasipliit Electrolux KGG6407KTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
175.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Electrolux KGG6407Kkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 29.17Eur kuni 6 kuud |
|
175.01 €
|
B магазин rde.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:36
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Варочные панели |
| Toote tüüp | Soojusplaat |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | BridgeBurneri malmist tugede abil näeb teie köök välja professionaalne. Need on väga vastupidavad, näevad stiilsed välja ja tagavad stabiilsuse suurtele pottidele ja pannidele. Kiirpõleti jõuab kiiresti pottide ja pannide põhja. Kiirem ja intensiivsem küte kuni 20% energiasäästuga. Gaasi lekkekaitse funktsioon tagab ohutuse köögis. See lülitab gaasi automaatselt välja, kui pliidiplaadi leek kogemata kustub. Kontroll käepide paremal |
| Võimsus | 7800 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 51 |
| Ekraan | - |
| Värv | Must |
| Mudel | KGG6407K |
| Kollektsioon | 600 serija „Gas on Glass“ |
| Laius | 59 |
| Kaal | 12.1 |
| Päritoluriik | Itaalia |
| Automaatne väljalülitus | - |
| Taimer | - |
| Juhtimine | Mehaaniline |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Ühenduskaabel | + |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 4.5 |
| Soojusplaadi tüüp | Gaasi- |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 100mm, 70mm, 70mm, 54 mm |
| Keeduala resti tüüp | Malm |
| Pliidiplaatide võimsus | 3000W, 1900W, 1900W, 1000W |
| Keeduala kaitse gaasilekke eest | + |
| Küljepõletite elektriline süütamine | + |
| Raam | - |
| Jääksoojuse indikaator | - |
| Muutuva suurusega keedualad | - |
| Soojusplaadi pind | Karastatud klaas |
| Показать больше | |










































