Electrolux KDI641723K
Electrolux KDI641723K
Electrolux KDI641723K, laius 60 cm, must - Integreeritav induktsioon-gaasipliidi.. |
|
338.00 €
|
B магазин areaal.ee |
Electrolux Induction-gas hob ELECTROLUX KDI641723K 800 Mixed 60 cm Blackбольше |
|
346.06 €
|
B магазин percte.eu |
Kombineeritud pliit Electrolux 800 seeria KDI641723KHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 469 € |
|
359.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Kombineeritud pliit Electrolux 800 seeria KDI641723KHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 469 € |
|
359.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Electrolux KDI641723Kkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 59.83Eur kuni 6 kuud |
|
359.00 €
|
B магазин rde.ee |
Electrolux Induction-gas hob KDI641723K 800 Mixed 60 cm Black | KDI641723K | 73.. |
|
393.04 €
|
B магазин viron.ee |
Electrolux, laius 60 cm, must - Integreeritav induktsioon-gaasipliidiplaat |
|
419.99 €
|
B магазин euronics.ee |
Induktsioon-gaasipliit Electrolux KDI641723KTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
419.99 €
|
B магазин bigbox.ee |
Kombineeritud gaasi- ja induktsioonpliidiplaat ELECTROLUX KDI641723K, 60 cm, vit.. |
|
449.00 €
|
B магазин ruumistruumi.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:25
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Варочные панели |
| Toote tüüp | Soojusplaat |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 52 |
| Ekraan | + |
| Värv | Must |
| Mudel | KDI641723K |
| Laius | 60 |
| Kaal | 11.8 |
| Seeria | 800 seeria |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Sensoorne |
| Laste ohutusfunktsioon | + |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 5 |
| Soojusplaadi tüüp | Induktsiooni- |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 180mm x 2, 70mm, 100mm |
| Keeduala resti tüüp | Malm |
| Pliidiplaatide võimsus | 1800/2800W x 2, 1900W, 2700W |
| Küljepõletite elektriline süütamine | + |
| Raam | - |
| Jääksoojuse indikaator | + |
| Muutuva suurusega keedualad | - |
| Soojusplaadi pind | Klaas |
| Показать больше | |











































