Electrolux EIP6446
Electrolux EIP6446
Induktsioonpliidiplaat Electrolux EIP6446Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
494.15 €
|
B магазин bigbox.ee |
Electrolux 600Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 598.0 € |
|
555.79 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Induktsioonpliit Electrolux 600 serija „Pure“ „Hob2Hood®“ EIP6446Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 679 € |
|
555.79 €*
|
B магазин 1a.ee |
Induktsioonpliit Electrolux 600 serija „Pure“ „Hob2Hood®“ EIP6446Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 679 € |
|
555.79 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Płyta grzewcza Electrolux Electrolux EIP6446 | EIP6446 | 7332543661657 |
|
636.91 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 12:34
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Варочные панели |
| Toote tüüp | Soojusplaat |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | CleverHeat funktsioon. EcoTimer. Kaal: 11,58 kg |
| Võimsus | 7350 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 52 |
| Ekraan | + |
| Värv | Must |
| Mudel | EIP6446 |
| Kollektsioon | 600 serija „Pure“ „Hob2Hood®“ |
| Laius | 59 |
| Kaal | 11.58 |
| Funktsioonid | 3-tasemeline jääksoojendus, Helisignaal, Automaatne soojendus, BOOSTER, Lapse turvafunktsioon, Taimer, Eco-taimer, Hob2Hood® pliidi ja pliidiühendus, Nupulukk, Sillafunktsioon, Minutiline taimer, Paus, Heli välja, Taimer |
| Automaatne väljalülitus | + |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Sensoorne |
| Laste ohutusfunktsioon | + |
| Ühenduskaabel | + |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 4.6 |
| Soojusplaadi tüüp | Induktsiooni- |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 180x210mm, 180x210mm, 180x210mm, 180x210mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 2300/3200W, 2300/3200W, 2300/3200W, 2300/3200W |
| Raam | - |
| Jääksoojuse indikaator | + |
| Muutuva suurusega keedualad | + |
| Soojusplaadi pind | Klaaskeraamika |
| Показать больше | |












































