Dell Vostro 14 3491
Dell Vostro 14 3491
Dell Vostro 14 3491 14 FHD i5-1035G1 8GB 256GB SSD 1000GB kõvaketas EN W10P must..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 849.0 € |
|
641.88 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-22 12:42
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 6 |
| HDD-ketta kiirus | 7200 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 3491 |
| Pikkus | 339 |
| Seeria | Dell Vostro 14 |
| Protsessori põlvkond | Ice Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 241.9 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.66 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-1035G1 |
| Protsessori sagedus | 1.0 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD+HDD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | 1 TB |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 1256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | HDMI |
| Показать больше | |


























