Axis Q3538-SLVE
Axis Q3538-SLVE
Axis Axis 02463-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz.. |
|
2110.55 €
|
B магазин percte.eu |
Axis Netzwerkkamera Fix Dome Q3538-SLVE 8 MP | 02463-001 | 7331021077812 |
|
2171.95 €
|
B магазин multo.eu |
Axis Axis 02463-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz.. |
|
2208.74 €
|
B магазин enter24.eu |
AXIS Q3538-SLVE 8MP0% liising 386.86Eur kuni 6 kuud |
|
2321.15 €
|
B магазин rde.ee |
Kuppelkaamera AXIS Q3538-SLVEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2899 € |
|
2769.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Kuppelkaamera AXIS Q3538-SLVEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2899 € |
|
2769.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 08:48
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 2 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 8 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/1.2" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 3840×2160@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP6K9K, IP66, IP67, IP68 |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaubamärk | AXIS |
| Pinge | 28 |
| Töötemperatuur | -50 |
| Värv | Hõbe |
| Mudel | Q3538-SLVE |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 12.9 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC-In |
| Показать больше | |

















