Autopirn Osram R5W BA15s, 5 W, 12 V, 2 tk
Autopirn Osram R5W BA15s, 5 W, 12 V, 2 tk
Autopirn Osram 5007-02B, hõõglamp, läbipaistev v., 12 VHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2.3 € |
|
1.40 €*
|
B магазин 1a.ee |
Autopirn Osram 5007-02B, Hõõglamp, läbipaistev, 12 VHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2.3 € |
|
1.40 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-23 07:44
! Сообщить об ошибке| Марка | OSRAM |
| Категория | Автомобильные лампочки R5W |
| Toote tüüp | Autopirn |
| Pinge | 12 |
| Täiendav info | Mõõtmed: 37,5 x 16 mm |
| Sokkel | BA15s |
| Kaubamärk | Osram |
| Lambi tüüp vastavalt EMK-le | R5W |
| Valgusvoog (±15%) | 50 |
| Pakendi kogus, tk | 2 |
| Värv | Läbipaistev |
| Lambi tüüp | Hõõglamp |
| Keskmine nominaalne eluiga | 350 |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Lambi võimsus | 5 |
| Показать больше | |






