Autopirn Osram R5W BA15s, 5 W, 12 V, 2 tk
Autopirn Osram R5W BA15s, 5 W, 12 V, 2 tk
Autopirn Osram 5007-02B, hõõglamp, läbipaistev v., 12 VHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2.3 € |
|
1.40 €*
|
Poodi 1a.ee |
Autopirn Osram 5007-02B, Hõõglamp, läbipaistev, 12 VHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2.3 € |
|
1.40 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
PanzerGlass "Ultra-Wide Fit Screen Protector for Samsung Galaxy S23 Plus"Null päevad, tasuta järelmaks ja tasuta tarne! Jälgi meid RDE.ee |
|
14.99 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 03:24
! Teata veast| Bränd | OSRAM |
| Kategooria | Autolambid R5W |
| Toote tüüp | Autopirn |
| Pinge | 12 |
| Täiendav info | Mõõtmed: 37,5 x 16 mm |
| Sokkel | BA15s |
| Kaubamärk | Osram |
| Lambi tüüp vastavalt EMK-le | R5W |
| Valgusvoog (±15%) | 50 |
| Pakendi kogus, tk | 2 |
| Värv | Läbipaistev |
| Lambi tüüp | Hõõglamp |
| Keskmine nominaalne eluiga | 350 |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Lambi võimsus | 5 |
| Vaata lisaks | |









