Autopirn Osram P21W BA15s, 21 W, 12 V
Autopirn Osram P21W BA15s, 21 W, 12 V
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 03:04
! Сообщить об ошибке| Марка | OSRAM |
| Категория | Автомобильные лампочки P21W |
| Toote tüüp | Autopirn |
| Pinge | 12 |
| Täiendav info | Pikkus: 52,5 mm. Laius: 26,5 mm |
| Sokkel | BA15s |
| Kaubamärk | Osram |
| Lambi tüüp vastavalt EMK-le | P21W |
| Valgusvoog (±15%) | 460 |
| Pakendi kogus, tk | 2 |
| Värv | Läbipaistev |
| Lambi tüüp | Hõõglamp |
| Pikkus | 52.5 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 500 |
| Laius | 26.5 |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Lambi võimsus | 21 |
| Показать больше | |
















