Apple Band Extension (49mm), White Ocean, MQEA3ZM/A
Apple Band Extension (49mm), White Ocean, MQEA3ZM/A
Apple 49mm White Ocean Band Extension XLNull päevad, tasuta järelmaks ja tasuta tarne! Jälgi meid RDE.ee |
|
15.36 €
|
B магазин rde.ee |
Rihmad Apple, 49mm Ocean Band - Extension MQEA3ZM/A, valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 21.49 € |
|
18.50 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Rihmad Apple, 49mm Ocean Band - Extension MQEA3ZM/A, valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 21.49 € |
|
18.50 €*
|
B магазин 1a.ee |
49mm White Ocean Band Extension - MQEA3ZM/AHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 49.0 € |
|
29.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-23 23:13
! Сообщить об ошибке| Марка | APPLE |
| Категория | Ремешки для часов |
| Toote tüüp | Kellarihmad |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Fluoroelastomeer |
| Kokkusobivad kellade tootjad | Apple |
| Reguleeritav pikkus | + |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Valge |
| Mudel | 49mm Ocean Band - Extension |
| Ühilduvad mudelid | Apple Watch 44 - 49 mm |
| Käevõru sobib randmele | 130-250 mm |



























