Allview A30 Plus
Allview A30 Plus
Allview A30 Plus 3G Dual SIM 2/32GB Cobalt BlueHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 114.0 € |
|
70.49 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Allview A30 Plus 32GB Cobalt Blue0% liising 11.85Eur kuni 6 kuud |
|
71.10 €
|
B магазин rde.ee |
Mobiiltelefon AllView A30 Plus, 32GB, sinine v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 84.9 € |
|
76.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Mobiiltelefon AllView A30 Plus, 32GB, sinine v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 84.9 € |
|
76.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:56
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLVIEW |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | TFT IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1440 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 32 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 3.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Toetatud keeled | Prantsuse |
| Kaubamärk | AllView |
| Värv | Sinine |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 3000 |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Mudel | A30 Plus |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 8 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Ekraani suurus | 6 |
| USB-liidese tüüp | Micro USB |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Kaal koos akuga | 182 |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | 2G: 850/900/1800/1900MHz, 3G: UMTS 900/2100MHz, 802.11 b/g/n |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Cortex A7 Quad-core 1.3GHz |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 2 GB |
| Videokaardi mudel | ARM Mali-400 MP2 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Показать больше | |



































