AgfaPhoto Realipix DC8200
AgfaPhoto Realipix DC8200
AgfaPhoto Realishot DC8200Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 109.0 € больше |
|
91.90 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Digifotoaparaat AgfaPhoto DC8200, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 101.9 € |
|
96.50 €*
|
B магазин 1a.ee |
Digifotoaparaat AgfaPhoto DC8200, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 101.9 € |
|
96.50 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Agfa Photo Realishot DC8200 18 MP Optical zoom 8 x Digital zoom 8 x Image stabil.. |
|
100.89 €
|
B магазин alfashop.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:07
! Сообщить об ошибке| Марка | AGFAPHOTO |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Digitaalsed fotokaamerad |
| Mõõtmed | 95 x 25 x 55 mm |
| Bluetooth-liides | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080@30fps |
| Kuulub komplekti | AgfaPhoto DC8200, SD Elite Pro 16 GB, kott, aku, USB-kaabel |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Täiendav info | Haldamine: automaatrežiimis ja mobiilirakenduse abil (ühildub Androidi ja iOS-iga). Andurid VSLAM + TOF 3D-navigatsioonitehnoloogia, topeltgüroskoop, optiline vooluandur |
| Kaubamärk | AgfaPhoto |
| Värv | Hõbe |
| WiFi-liides | - |
| Mudel | DC8200 |
| Pikkus | 95 |
| Laius | 25 |
| Kaal | 95 |
| Videofailide formaadid | AVI |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | USB |
| Kõrgus | 55 |
| Ekraani diagonaal | 2.7 |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 18 |
| Patareid on komplektis | + |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 50 |
| Sensori suurus | 1/2.3" |
| Optiline lähendamine (x) | 8 |
| Maksimaalne eraldusvõime | 4896 x 3672 |
| Optika | AgfaPhoto |
| Käsitsi fokuseerimine | - |
| Autofokuseerimine | + |
| Videootsija | Puudub |
| Võimalus ühendada väline välk | - |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | Sunnitud välk |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | Full HD |
| Keeratav ekraan | - |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Liidesed | USB 2.0 |
| Показать больше | |












































