Voodipesukomplekt Jerry Fabrics Princess, 140 x 200 cm, 2-osaline
Voodipesukomplekt Jerry Fabrics Princess, 140 x 200 cm, 2-osaline
Puuvillane lastevoodipesu üheinimesevoodile 140x200 cm Princess - Jerry Fabrics |
|
25.60 €
|
Poodi bonami.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-20 16:23
! Teata veast| Bränd | JERRY FABRICS |
| Kategooria | Voodipesukomplektid |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Kinnituse tüüp | Tõmblukuga |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Jerry Fabrics |
| Padjapüür kuulub komplekti | Tekikott |
| Kanga disain | Laste |
| Hingav materjal | + |
| Värv | Roosa |
| Mudel | Pink 02 |
| Kollektsioon | Princesses |
| Päritoluriik | - |
| Padjapüüri suurus | 70 x 90 cm |
| Tekikoti suurus | 140 x 200 cm |
| Üldised mõõdud | 70 x 90 + 140 x 200 cm |
| Materjal | - |
| Komplekti osade arv | 2 |
| Vaata lisaks | |











