Valvekaamera Tp-Link VIGI C540S, 4 mm, 4MP, Outdoor ColorPro
Valvekaamera Tp-Link VIGI C540S, 4 mm, 4MP, Outdoor ColorPro
TP-LINK Network Camera VIGI C540S(4mm) 4MP Pan/Tilt | VIGI C540S(4mm) | 48952525.. |
|
179.50 €
|
Poodi multo.eu |
Tp-Link VIGI C540S (4mm)0% liising 32.62Eur kuni 6 kuud |
|
195.73 €
|
Poodi rde.ee |
TP-LINK Network Camera VIGI 4MP Outdoor ColorPro Night Vision Pan Tilt Fixed Foc.. |
|
227.06 €
|
Poodi alfashop.ee |
TP-LINK Network Camera VIGI C540S(4mm) 4MP Pan/Tilt | VIGI C540S(4mm) | 48952525.. |
|
334.56 €
|
Poodi viron.ee |
TP-Link VIGI C540S IP valvekaamera pan/tilt funktsiooniga 4 MP H.265+ 4 mm kahes.. |
|
346.90 €
|
Poodi inserv.ee |
Tp-Link VIGI C540S(4mm) Torn IP süsteemiga turvakaamera Hoonesisene & hoone.. |
|
351.81 €
|
Poodi percte.eu |
TP-LINK VIGI C540S 4MP Outdoor ColorPro Night Vision Pan Tilt Network Camera TP-.. |
|
739.76 €
|
Poodi electrobase.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-27 17:18
! Teata veast| Bränd | TP-LINK |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/1.7" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2688x1520@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | TP-Link |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | Vigi C540S 4mm |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 4 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 2688 x 1520 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | День |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC 12V |
| Vaata lisaks | |











































