USB helikaart Logilink UA0078, 7.1
USB helikaart Logilink UA0078, 7.1
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | LOGILINK |
| Kategooria | Helikaardid |
| Toote tüüp | Adaptrid |
| Garantii | 24 |
| Esimene kaabliühendus | 3.5mm female x 2 |
| Teine kaabliühendus | USB 2.0 A male |
| Kaubamärk | Logilink |
| Värv | Must |
| Mudel | USB to 3.5mm |















