USB helikaart Logilink, 7.1 heliefekt
USB helikaart Logilink, 7.1 heliefekt
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-15 05:27
! Teata veast| Bränd | LOGILINK |
| Kategooria | Helikaardid |
| Toote tüüp | Adaptrid |
| Garantii | 24 |
| Esimene kaabliühendus | 3.5mm female x 2 |
| Teine kaabliühendus | USB 2.0 A male |
| Kaubamärk | Logilink |
| Värv | Must |
| Mudel | USB to 3.5mm |






























