Umax VisionBook 13Wr Flex
Umax VisionBook 13Wr Flex
Sülearvuti Umax VisionBook 13Wr Flex UMM220V30 PL, N4020, 4 GB, 128 GB, 13.3 ", ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 228.9 € |
|
204.47 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Umax VisionBook 13Wr Flex UMM220V30 PL, N4020, 4 GB, 128 GB, 13.3 ", ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 228.9 € |
|
210.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 11:05
! Teata veast| Bränd | UMAX |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Umax |
| Puhvermälu (Cache) | 4 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | UMM220V30 PL |
| Pikkus | 210 |
| Seeria | Umax VisionBook 13Wr Flex |
| Protsessori põlvkond | Gemini Lake Refresh (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 305 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.25 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Arvuti tüüp | Puutetundlik ekraan |
| Kõrgus | 15 |
| Ekraani diagonaal | 13.3 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Celeron® |
| Protsessori mudel | N4020 |
| Protsessori sagedus | 1.1 |
| Protsessori tuumad | 2 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 4 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 128 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 128 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 802.11ac (gen 5) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | Audio jack |
| Vaata lisaks | |




















