Tp-Link VIGI C330 2.8mm
Tp-Link VIGI C330 2.8mm
TP-LINK Valvekaamera VIGI C330I(2.8MM) / VIGI C330I mustvalgeVaata lisaks |
|
53.70 €
|
Poodi smartech.ee |
Tp-Link VIGI C330 2.8mm0% liising 9.39Eur kuni 6 kuud |
|
56.35 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 14:50
! Teata veast| Bränd | TP-LINK |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2304x1296@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | TP-Link |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | VIGI C330 2.8mm |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Resolutsioon | 2304 x 1296 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Liidesed | DC 12V |
| Vaata lisaks | |









































