Sülearvuti seljakott Rivacase Galapagos 15.6, tumehall
Sülearvuti seljakott Rivacase Galapagos 15.6, tumehall
Rivacase 7761 15.6" DARK GREYNull päevad, tasuta järelmaks ja tasuta tarne! Jälgi meid RDE.ee |
|
16.39 €
|
Poodi rde.ee |
NB SELJAKOTT GALAPAGOS 15.6"/7761 TUMEHALL RIVACASETarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
32.75 €
|
Poodi bigbox.ee |
Seljakott RivaCase RC7761_DGHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 55.0 € |
|
36.43 €*
|
Poodi kaup24.ee |
NB BACKPACK GALAPAGOS 15.6"/7761 DARK GREY RIVACASE 7761DARKGREY | 4260403579886 |
|
73.14 €
|
Poodi elektrika.ee |
Rivacase seljakott 7761DARKGREY, veekindel, 15.6 tolli, 1 esikott, 1 õlavarre ri.. |
|
90.90 €
|
Poodi inserv.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-23 12:05
! Teata veast| Bränd | RIVACASE |
| Kategooria | Sülearvutikotid |
| Toote tüüp | Sülearvuti seljakott |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Sülearvuti tasku mõõdud 280x395x40mm |
| Materjal | Polüester |
| Suurus | 31 x 15 x 46 cm |
| Sobib seadmetele suurusega | 15.6 |
| Arvuti lahter | + |
| Veekindlus | + |
| Kaubamärk | Rivacase |
| Värv | Sinine |
| Mudel | 15.6"/7761 |
| Pikkus | 31 |
| Kollektsioon | Galapagos |
| Laius | 15 |
| Kaal | 0.79 |
| Kõrgus | 46 |
| Vaata lisaks | |





































