Sülearvuti laadija Qoltec 51499, 135W, 20V, 6.75A, 1.40 m
Sülearvuti laadija Qoltec 51499, 135W, 20V, 6.75A, 1.40 m
Sülearvuti laadija Qoltec For Lenovo 135W 20V 6.75A, 135 W, 220 - 240 V, 1.40 mHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 22.39 € |
|
18.29 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti laadija Qoltec For Lenovo 135W 20V 6.75A, 135 W, 220 - 240 V, 1.40 mHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 22.39 € |
|
18.29 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-30 12:31
! Teata veast| Bränd | QOLTEC |
| Kategooria | Sülearvutite laadijad |
| Toote tüüp | Sülearvuti laadija |
| Komplektis | Adapter |
| Täiendav info | Kaal: 462 g. Juhtme pikkus: 140 cm |
| Sobib mudelitele | AC 5.5 x 2.5 mm pin |
| Võimsus | 135 |
| Kaubamärk | Qoltec |
| Pinge | 240 |
| Kaabli pikkus | 1.40 |
| Värv | Must |
| Mudel | For Lenovo 135W 20V 6.75A |
| Laadimispinge | 20 |
| Ülekuumenemiskaitse | + |
| Vaata lisaks | |























