Sülearvuti laadija Qoltec 50018, 19V, 3.42A, 65W, Asus
Sülearvuti laadija Qoltec 50018, 19V, 3.42A, 65W, Asus
Qoltec do Asus 65W 19V (wtyk 5,5x2,5)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
18.94 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-21 12:47
! Teata veast| Bränd | QOLTEC |
| Kategooria | Sülearvutite laadijad |
| Toote tüüp | Sülearvuti laadija |
| Komplektis | 2 juhet |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Pesa suurus: 5,5 x 2,5 mm |
| Võimsus | 65 |
| Kaubamärk | Qoltec |
| Ühilduvad tootjad | Asus |
| Pinge | 24050 |
| Värv | Must |
| Liitmik | 5.5 x 2.5 mm |
| Mudel | 50018.65W |
| Laadimispinge | 19 |
| Ülekuumenemiskaitse | + |
| Vaata lisaks | |






























