Sülearvuti alus Neomounts NSLS075BLACK, 10-15 tolli, must
Sülearvuti alus Neomounts NSLS075BLACK, 10-15 tolli, must
NB ACC DESK STAND 10-15"/NSLS075BLACK NEOMOUNTS NSLS075BLACK | 8717371446598 |
|
22.23 €
|
Poodi elektrika.ee |
Neomounts NSLS075BLACK Laptop stand Tilt 10-16 " Maximum weight (capacity) 5 kg .. |
|
29.51 €
|
Poodi alfashop.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-15 17:12
! Teata veast| Bränd | NEWSTAR |
| Kategooria | Monitorihoidjad |
| Toote tüüp | Sülearvuti alus |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Maksimaalne koormus: 5 kg |
| Sobib mudelitele | 10 - 15" |
| Kaubamärk | NewStar |
| Ühilduvad tootjad | Kõik |
| Värv | Must |
| Mudel | 10 - 15" NSLS075BLACK |



































