Suitsuandur Brennenstuhl RM C 9010
Suitsuandur Brennenstuhl RM C 9010
Suitsuandur Brennenstuhl RM C 901070000+ tööriista ja tarvikut. Kiire tarne. Garantii. Usaldusväärne partner! |
|
9.53 €
|
Poodi verkter.ee |
Suitsudetektor Brennenstuhl RM C9010 Smoke DetectorHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 18.4 € |
|
10.25 €*
|
Poodi 1a.ee |
Suitsudetektor Brennenstuhl RM C9010 Smoke DetectorHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 18.4 € |
|
10.25 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 13:05
! Teata veast| Bränd | Brennenstuhl |
| Kategooria | Suitsuandurid |
| Toote tüüp | Suitsuandurid |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Toide (9V) ja kinnitused |
| Täiendav info | Kaal: 0,123 kg |
| Helitugevus | 85 |
| Kaubamärk | Brennenstuhl |
| Otstarve | Hoiatab suitsu eest |
| Signaali tüüp | LED lamp (lülitub sisse kasutamisel, vilgub andmete edastamisel) |
| Värv | Valge |
| Mudel | RM C9010 |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Patareid | 9V |
| Toide | Patarei |
| Vaata lisaks | |






















