Sony FW-55BZ40L
Sony FW-55BZ40L
SONY FW-55BZ40L Signaazidisplekt Digital signaazis plekkpaneel 139,7 cm (55) LCD.. |
|
1415.30 €
|
Poodi smartech.ee |
Monitor Sony FW-55BZ40L, IPS, 60 Hz, 4K UHD, 55"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1549 € |
|
1419.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sony FW-55BZ40L 55" IPS 16:90% liising 236.5Eur kuni 6 kuud |
|
1419.00 €
|
Poodi rde.ee |
Monitor Sony FW-55BZ40L, IPS, 60 Hz, 4K UHD, 55"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1549 € |
|
1419.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Monitor Sony PRO BRAVIA 55" 4K Ultra HD 60 HzHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1672.0 € |
|
1549.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 18:27
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 7.1 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 15.8 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | FW-55BZ40L |
| Seeria | Bravia |
| Laius | 124.3 |
| Kaal | 16.7 |
| Päritoluriik | Jaapan |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | RS-232C |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 76 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 201 |
| Kõrgus | 72.1 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 33.8 |
| Kõrgus alusega | 78.7 |
| Sisemälu, GB | 32 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |






























