Sencor 65Q870TCSB
Sencor 65Q870TCSB
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | SENCOR |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Sencor |
| Sügavus | 7.6 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby Digital Plus |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | SLE 65Q870TCSB |
| Seeria | - |
| Laius | 144.6 |
| Kaal | 19.5 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 110 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 83.1 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 27 |
| Kõrgus alusega | 89.3 |
| Sisemälu, GB | 8 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10, HDR HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Protsessori mudel | ARM Quad Core CA75/CA55 |
| Vaata lisaks | |














