Samsung UE98DU9072
Samsung UE98DU9072
Televiisor SAMSUNG 98" 4K/Smart 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Tizen Black UE9.. |
|
1385.82 €
|
Poodi myyk24.ee |
TV Set|SAMSUNG|98"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|UE98DU9.. |
|
1394.03 €
|
Poodi enter24.eu |
TV Set | SAMSUNG | 98" | 4K/Smart | 3840x2160 | Wireless LAN | Bluetooth | Tizen.. |
|
1419.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
TV Set SAMSUNG 98" 4K/Smart 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Tizen Black UE.. |
|
1425.00 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
Samsung UE98DU9072UXXHkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 239.83Eur kuni 6 kuud |
|
1439.00 €
|
Poodi rde.ee |
Teler Samsung UE98DU9072UXXH UHD LED 98'' SmartTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1439.80 €
|
Poodi bigbox.ee |
TV Samsung 98"Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1849.0 € |
|
1439.80 €*
|
Poodi kaup24.ee |
TV Set|SAMSUNG|98"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|UE98DU9.. |
|
1448.90 €
|
Poodi galador.ee |
Samsung teler UE98DU9072UXXH 98" 4K Ultra HD, 3840 x 2160, LED, 16:9, nutikas te.. |
|
1476.90 €
|
Poodi inserv.ee |
Televiisor Samsung Crystal UE98DU9072UXXH, 98 ", UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1692.29 € |
|
1537.79 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 11:04
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 6.35 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 ch |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 51.8 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 100 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | UE98DU9072UXXH |
| Laius | 218.11 |
| Kaal | 53.4 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | Digitaalne optiline audio väljund |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | >86" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 124.41 |
| Ekraani diagonaal | 98 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 40.23 |
| Kõrgus alusega | 129.82 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2CS2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Crystal Processor 4K |
| Vaata lisaks | |

















































