Sõudeergomeeter Tunturi Endurance R85W
Sõudeergomeeter Tunturi Endurance R85W
Sõudeergomeeter Tunturi Endurance R85WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 539 € |
|
419.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sõudeergomeeter Tunturi Endurance R85WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 539 € |
|
419.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Tunturi Endurance R85W sõudemasinTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
479.65 €
|
Poodi bigbox.ee |
Tunturi Endurance R85W Rower Dual Railkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 83.33Eur kuni 6 kuud |
|
499.99 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 10:55
! Teata veast| Bränd | TUNTURI |
| Kategooria | Sõudeergomeetrid |
| Toote tüüp | Sõudmistrenažöörid |
| Kuva tüüp | Monochrome |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Ekraani mõõtmed: 80 x 50 mm |
| Sobib professionaalseks kasutamiseks | + |
| Kaubamärk | Tunturi |
| Mudel | Endurance R85W |
| Pikkus | 228 |
| Laius | 56 |
| Kaal | 43.6 |
| Toide | Patarei |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 120 |
| Kõrgus | 66 |
| Kokkupandav | + |
| Koormuse reguleerimisviis | Arvutiga |
| Treeningprogrammid | 8 |
| Südame rütmi programmid | 1 |
| Arvutiekraanil kuvatavad andmed | 500 m aeg |
| Pulsi mõõtmise andurid | + |
| Võimalus ühendada rindkere rihm | + |
| Ratastega | + |
| Pidurisüsteem | Vesi |
| Vaata lisaks | |























