Puidupuuride komplekt Bosch, 2-6 mm, 5 tk
Puidupuuride komplekt Bosch, 2-6 mm, 5 tk
Kuuskantsabaga puidu- puuride kompl. Ø2-3-4-5-6 2608595525 | 3165140395502 |
|
16.90 €
|
Poodi elektrika.ee |
Urbju kompl. kokam Ø 2-3-4-5-6, 1/4 kāts, Urbjmašīnām/skrūvgriežiem PRO WOOD HSS.. |
|
17.20 €
|
Poodi inserv.ee |
Bosch puidupuuride komplekt 1/4"-kuuskantsabaga ja HSS naelatipuga 5-osaline |
|
18.63 €
|
Poodi tooriistamaailm.ee |
Puidupuuride komplekt Bosch; 2-6 mm; 5 tk70000+ tööriista ja tarvikut. Kiire tarne. Garantii. Usaldusväärne partner! |
|
18.86 €
|
Poodi verkter.ee |
Puidupuuride komplekt Bosch, 2-6 mm, 5 tkHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 35.5 € |
|
19.60 €*
|
Poodi 1a.ee |
Puidupuuride komplekt Bosch, 2-6 mm, 5 tkHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 50.9 € |
|
19.60 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Puuride komplekt puidule Bosch, 5 tkHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 31.99 € |
|
19.60 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Puidupuurikomplekt Bosch, 2-6 mm, 5 tkTasuta kohaletoimetamine! Toimetame kauba 9-11 tööpäeva jooksul! |
|
25.51 €
|
Poodi dohotools.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 19:01
! Teata veast| Bränd | BOSCH |
| Kategooria | Mutrivõtmete komplektid |
| Toote tüüp | Puuride komplekt |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | 5 tk: 2-6 mm |
| Kinnituse tüüp | Kuuskant |
| Täiendav info | Puitpuuride komplekt. Hoidik. Tööala pikkus: 57 mm |
| Töödeldav materjal | Puit |
| Kaubamärk | Bosch |
| Tööosa pikkus | 5.7 |
| Läbimõõt | 6 mm |
| Pikkus | 9.3 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Ühikuid komplektis | 5 |
| Vaata lisaks | |
























