Philips 55BFL2214
Philips 55BFL2214
Philips 55BFL2214 - 55" Diagonal class LED-backlit LCD-TV - digital signage - Sm.. |
|
654.20 €
|
Poodi galador.ee |
Philips 55BFL2214/ 12 55" LED TV0% liising 116.2Eur kuni 6 kuud |
|
697.20 €
|
Poodi rde.ee |
Philips Professional Displays Philips B-Line 55BFL2214 139,7cm (55") 16/7/UHD/TV.. |
|
717.90 €
|
Poodi smartech.ee |
Teler Philips B-Line 55BFL2214/12 | 55BFL2214/12 | 8718863030509Vaata lisaks |
|
750.66 €
|
Poodi enter24.eu |
"PHILIPS B-Line 55BFL2214 18/7/UHD/350cd DVB-C/T2 (Speditionsversand)"Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
753.62 €
|
Poodi bigbox.ee |
Philips 55BFL2214/12 Signage Display 139.7 cm (55") LED Wi-Fi 350 cd/m² 4K Ultr.. |
|
944.63 €
|
Poodi viron.ee |
Televiisor Philips 55BFL2214/12, 55 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1499 € |
|
1039.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor Philips 55BFL2214/12, 55 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1499 € |
|
1039.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 16:53
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Monitorid |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| WiFi Direct liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 7.8 |
| Helisüsteem | DTS-HD |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 13.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 100 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55BFL2214/12 |
| Laius | 122.8 |
| Päritoluriik | - |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.3 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 75 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Värvi nimi | Must |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 71.2 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |

























