Philips 50HFL5214U/12
Philips 50HFL5214U/12
PHILIPS Hotel TV 50HFL5214U/12 126,0cm(50") MediaSuite | 50HFL5214U/12 | 87188.. |
|
944.81 €
|
Poodi enter24.eu |
Philips 50HFL5214U 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 350 cd/m² | 75.. |
|
1032.35 €
|
Poodi viron.ee |
Televiisor Philips 50HFL5214U/12, 50 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1209 € |
|
1149.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor Philips 50HFL5214U/12, 50 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1209 € |
|
1149.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 20:56
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.0 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 7.8 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | DTS Studio Sound |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 11.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 100 x 200 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 50HFL5214U/12 |
| Laius | 111.2 |
| Kaal | 11.5 |
| Päritoluriik | Holland |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.3 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 65 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 64.7 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 24.6 |
| Kõrgus alusega | 67.7 |
| Sisemälu, GB | 16 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |


























