Pehme mööbli komplekt Nore Lazaro 20, hall
Pehme mööbli komplekt Nore Lazaro 20, hall
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ELTAP |
| Kategooria | Tugitoolid |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Magamiskoha sügavus: 195 cm. Magamiskoha laius: 125 |
| Materjal | Polüester |
| Kaubamärk | - |
| Värv | Hall |
| Mudel | Primo |
| Mööblikomplektis | Tumba |
| Pikkus | 97 |
| Kollektsioon | Lazaro 3F/1F Puf |
| Laius | 245 |
| Mööblikomplekti mõõtmed | Tool: 108 x 89 x 85 cm. Istme sügavus: 75 cm. Istme kõrgus: 40 cm. Jalgade kõrgus: 3 cm. Diivan: 245 x 97 x 85 cm. Tumba: 40 x 102 x 64 cm. |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Diivani mõõtmed (L x K x S) cm: | 85 x 245 x 97 cm |
| Tumba mõõdud (L x K x S) cm: | 102 x 40 x 64 cm |
| Tugitooli mõõdud (L x K x S) cm: | 108 x 85 x 89 cm |
| Kõrgus | 85 |
| Vaata lisaks | |


















