Patriot Viper Venom PVVR564G520C40K CL40, 64GB, DDR5, KIT
Patriot Viper Venom PVVR564G520C40K CL40, 64GB, DDR5, KIT
Patriot Viper Venom RGB, DDR5, 64GB, 52000MT/s, CL40, Kit of 2 PVVR564G520C40K |
|
1082.64 €
|
Poodi toppc.ee |
Patriot DIMM 64 GB DDR5-5200 (2x 32 GB) Dual-Kit (Black, PVVR564G520C40K, Viper .. |
|
1096.79 €
|
Poodi enter24.eu |
PATRIOT Pis Viper Venom RGB, DDR5, 64 GB, 5200MHz, CL40 (PVVR564G520C40K) |
|
1123.50 €
|
Poodi smartech.ee |
Patriot Viper Venom RGB Black 2x32GB DDR5 5200MHZ UDIMM PVVR564G520C40K0% liising 188.18Eur kuni 6 kuud |
|
1129.09 €
|
Poodi rde.ee |
Patriot Viper Venom RGB DIMM 64 GB DDR5-5200 (2x32 GB) Dual-Kit INTEL XMP |
|
1212.40 €
|
Poodi arvutitark.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-22 06:25
! Teata veast| Bränd | PATRIOT |
| Kategooria | DDR5 mälud |
| Toote tüüp | Operatiivmälu (RAM) |
| Komplektis | 2 mooduliga komplekt |
| Mälumaht | 64 GB |
| Pinge | 1.35 |
| Veaparanduskood (ECC) | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Patriot |
| Pakendi kogus, tk | 2 |
| Mudel | PVVR564G520C40K |
| Seeria | Viper Venom RGB |
| X.M.P. | + |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5200 MHz |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Mälutsükli ajastamine | CL40 |
| Soojusjaoti | + |
| Valgustusega | + |
| Vaata lisaks | |























