Padrunvõtmete komplekt Proxxon 23292, 20 tk
Padrunvõtmete komplekt Proxxon 23292, 20 tk
Padrunvõtmete komplekt Proxxon 1/2''+1/4'', 4-24 mm; 20 tk70000+ tööriista ja tarvikut. Kiire tarne. Garantii. Usaldusväärne partner! |
|
58.17 €
|
Poodi verkter.ee |
Otsikute komplekt Proxxon 23292, 50 mm, 4 - 12 mm, 1/4", 1/2"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 107.9 € |
|
67.20 €*
|
Poodi 1a.ee |
Otsikute komplekt Proxxon 23292, 50 mm, 4 - 12 mm, 1/4", 1/2"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 107.9 € |
|
67.20 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
PEADE KOMPLEKT (23292)Tasuta kohaletoimetamine! Toimetame kauba 9-11 tööpäeva jooksul! |
|
88.62 €
|
Poodi dohotools.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-29 08:10
! Teata veast| Bränd | PROXXON |
| Kategooria | Mutrivõtmete komplektid |
| Toote tüüp | Otsikute komplekt |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | ¼ liigend: 10 pead: 4-12 mm. ½ pistik: 10 pead: 13-24 mm |
| Täiendav info | Materjal: metalli sulam. Kõlarite ühendus: 1/4 " |
| Materjal | Metall |
| Tollikonnektor | 1/4" |
| Mutri/kruvi suurus | 12 |
| Paindlik | - |
| Kaubamärk | Proxxon |
| Pikkus | 50 |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Komplekti osade arv | 20 |
| Vaata lisaks | |





















